O nas

Agencja reklamowa Benefit - Studio Dźwięku i Reklamy zostało utworzone dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas pracy w agencjach reklamowych oraz innych firmach związanych z tą branżą. Oferujemy Państwu wieloletnią praktykę w dziedzinie tworzenia reklam wizualnych, zaczynając od projektu, poprzez realizację, aż do ostatecznego montażu.
Cechuje nas sumienność, rzetelność oraz terminowa realizacja zleceń.
Benefit jako Studio Dźwięku istnieje na łódzkim rynku od 1996 roku. Od ponad dwóch lat zajmujemy się również skutecznym reklamowaniem naszych klientów w internecie. Reklama ta zapewnia całodobową transmisję za względnie niską cenę. Wiedza, doświadczenie i zaufanie naszych klientów dały nam ogromne możliwości rozwoju.
Reklama tworzona przez nasz zespół jest kreatywna i nieszablonowa. Nasi pracownicy oprócz doświadczenia i wykształcenia zawodowego posiadają nietuzinkowe pomysły, które z pasją i zaangażowaniem wykorzystują w tworzeniu ciekawych projektów.

Nasza agencja oferuje swoim klientom mnóstwo narzędzi do najskuteczniejszej reklamy: profesjonalne strony www, e-sklepy, pozycjonowanie w Google, wizytówki, katalogi, ulotki, reklamy świetlne, banery itp. Reklama tworzona przez nasz zespół to gwarancja skuteczności. Staramy się realizować wszystkie Państwa pomysły, jak również zasypywać Was najnowszymi trendami.

Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem, otwartym na wszelkie wyzwania, także te, które wydają się niemożliwe do realizacji.

Sprawdź nas!